Menu

Video: Tady je Jany a Jakuba. Takhle bydlí milovníci života

Jak bydlím já 30. 6. 2020
Autor: Pavlína Jelínková , Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Když přijdete k Janě a Jakubovi do útulného a zabydleného světlého bytu, asi byste stěží řekli, že pár v něm bydlí teprve dva měsíce. Od prvního společného bydlení chtěli tihle dva jen několik věcí. Hodně světla, velkou kuchyni a parkety. Naštěstí se jim na jaře podařilo sehnat byt, jak má být. Knižní bloggerka Jana (whatjaneread.com) má v bytě svůj čtecí koutek, kde zároveň knihy fotí a dělí se o inspiraci se svými čtenáři. A Jakuba, kterého živí láska ke kávě, najdete kde jinde než v kuchyni. Pojďte nakouknout!

Do oken klasického starého pražského bytu s vysokými stropy se opírá dopolední slunce. To se líbí všem jejich pokojovkám a také rostlinám na terase, která rozhodně není nic pro akrofobiky. Ve velké kuchyni voní káva skoro celý den. V druhé prostorné obytné místnosti, kterou Jakub s Janou používají jako ložnici a pracovnu, vzniká velká část výživné knižní inspirace, kterou Jana krmí svůj blog už šestým rokem. Zkrátka prostor, kde se ze všech snů stává skutečnost.

A co se takhle zhoupnout do snů s 15% slevou?

Spočítejte si, za jak dlouho se můžete stěhovat do vlastního vy.

Chci vědět víc...
Spočítejte si, za jak dlouho se můžete stěhovat do vlastního vy.

Foto: Redakce

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.

Líbil se vám článek? Tak ho pošlete dál