Menu

Tady je Michaely: v paneláku podle vlastního vkusu

Jak bydlím já 28. 11. 2019
Autor: Pavlína Jelínková , Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Když se Míša poprvé dozvěděla, že pro ni rodiče mají byt na jedné z pražských periferií, nadšením zrovna neoplývala. Klasické panelákové jádro, lokalita dobrá tak pro důchodce a maminky s dětmi, jak sama vzpomíná. Situaci přehodnotila asi po dvou letech, kdy se vdala, usadila se a rodina byla na spadnutí. To už pro ni byt nepředstavoval danajský dar, ale spíš výzvu, jak z klasického starého 3+kk vytěžit maximum.

A tak se pustila do kompletní rekonstrukce, která ji na mnoho dlouhých měsíců úplně pohltila. A v bytě opravdu nezůstala příčka na příčce.  Srdce celého bytu tvoří obývák, který je důmyslně propojen otevřeným průchodem s kuchyní, díky čemuž vzniká velkorysý prostor pro rodinný život. Už více než rok totiž s česko-italským párem obývá byt i jejich malý syn. Zkušenosti, radosti i lapálie mateřství řeší Míša na svém YouTube kanálu, kterému se v průběhu své mateřské věnuje. Velká kuchyně pro společné vaření (nejen pasty), ložnice s chytře navrženými úložnými prostory i dětský pokojíček, který jako by vypadl z reklamy na šťastné dětství. Pojďte dál!

I paní Evě se povedla rekonstrukce bytového jádra.

Spočítejte si, za jak dlouho budete počítat ovečky ve vlastním.

Chci vědět víc...
Spočítejte si, za jak dlouho budete počítat ovečky ve vlastním.

Foto: redakce

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.

Líbil se vám článek? Tak ho pošlete dál